KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878073
nr 1387 8073
G Johansson. Signerad. Olja på duk, 38x29cm, yttermått inklusive ram: 60x50cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:11:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)